Rok szkolny 2022/23 upłynął nam pod znakiem podróży. Nie mamy pewności, czy więcej czasu spędziliśmy w Warszawie czy poza nią.


Zaczęło się i skończyło Skandynawią.Niektóre z tych podróży mają związek z Ryśka Mistrzostwami Masters w Piłce Ręcznej.Ale zdecydowanie więcej jest tych związanych naszą działalnością biznesową. Czasami jesteśmy postrzegani jako specjaliści od zwiedzania świata z Oriflame.


Ponieważ dzieci często jeżdżą z nami, można powiedzieć, że te Ori-podróże to także wyjazdy rodzinne.


Poznajemy na nich naszych idoli, czasami przeżywamy emocje związane z pożegnaniami po latach współpracy, albo odbieramy różnego rodzaju trofea czy wyróżnienia.


Ale oprócz tego, a może przede wszystkim – zwiedzamy świat. W tym roku po drodze mieliśmy okazję zupełnie nieoczekiwanie podziwiać Paryż nocą, a także odwiedzić rodzinę w Meksyku.Na każdym z tych wyjazdów dzieją się rzeczy spektakularne – zerknijcie w zakładkę Biuro Ori-Podróży, co działo się w Turcji, Dubaju czy w Kalifornii.
Prywatnie też eksplorujemy nowy kawałek świata – od kiedy buduje nam się coś naszego w Kostaryce, bywamy tam coraz częściej.

Ale – żeby nie było – w Polsce też dzieje się dużo ciekawego. I też mamy tu pięknie.


Ania i Rysiek, lipiec 2023