W marketingu sieciowym wielopowiomowym największym kapitałem
są LUDZIE. To skarb i sól tego biznesu. Mamy to szczęście, że w naszej
strukturze znaleźli się prawdziwi mistrzowie - perły MLM-u.
Ponad czterdziestu najlepszych Liderów, znajdujących się na liście
Top-100 Oriflame Poland to Dyrektorzy z naszej sieci:
Starsi Diamentowi, Diamentowi, Szafirowi, Starsi Złoci, Złoci
i Starsi Dyrektorzy.

Poczytujemy sobie za wielki zaszczyt, że są w naszej linii sponsorskiej.
Kliknij w nazwisko, żeby przeczytać co na łamach biuletynów firmowych mówią o sobie, swojej pracy i o tym, co dała im współpraca z Oriflame.
Daj się zainspirować!
Adriana Żmuda, Agnieszka Barczyk-Penar, Agnieszka Kulis, Agnieszka Murawska, Agnieszka Reda, Aleksandra Deja, Alicja Kośmicka, Aniela Kierat, Anna Grabowska, Anna Kuncer, Anna Lewandowska-Sękulska, Anna Paszta, Anna Wójs, Barbara Godlewska, Beata Kawecka-Florek, Beata Niedbalska-Holeczek, Beata Wrześniak, Beata Wydra, Bożena Tyborska, Brygida Plaza, Danuta Kret, Danuta Tarach, Daria Zarosińska, Dawid Dornowski, Dorota Herrmann, Dorota Pisarek, Elżbieta Medalis, Elżbieta Miętka, Ewa Bigaj, Ewa Dąbrowska, Ewa Gruszka, Ewelina Kurowska, Ewelina Palacz, Feliksa Urwan, Gabriela Dębicka córka, Gabriela Dębicka mama, Gabriela Kamińska, Grażyna i Bernard Jastrzębscy, Grażyna Jasińska, Grażyna Lebok, Grażyna Szymelfenig, Grzegorz Gębura, Grzegorz Kukuła, Halina Kociszewska, Halina Ratajczak, Halina Sikora, Hanna Roszkowska, Iwona Kubis, Iwona Ostrowska, Iwona Sykulska, Izabela Baniewicz, Izabela Gnaś, Izabela Rylich, Jacek Krajewski, Jagoda Borzyszkowska, Janina Czerwieńska, Joanna i Józef Gwiazdowscy, Joanna Krawiec, Joanna Skrzat, Joanna Wójtowicz, Jolanta Kozłowska, Jolanta Olejniczak, Justyna Derda-Majewska, Karol Pasternak, Katarzyna i Bogusław Forusińscy, Katarzyna Jaworska-Skrzypczak, Katarzyna Marciniuk, Katarzyna Obrusik, Katarzyna Pławecka, Katarzyna Szambelan, Katarzyna Wójciga-Tadus, Klaudia Kołodzik, Krystyna Czarnecka, Krzysztof Brosowski, Ksawery Sowiński, Lena Bas, Lidia Thiede, Lucyna Tomanek, Magda Czyżewska, Magdalena Drewek, Magdalena Grabara, Magdalena Kukuła, Magdalena Mikuła, Magdalena Więckowska, Małgorzata Garlińska, Małgorzata Hondo, Małgorzata Pilarska, Małgorzata Poznańska, Małgorzata Rysiowska, Małgorzata Uszko, Małgorzata Wesołek, Marcelina Ruszkowska, Maria i Zbigniew Gałęzowscy, Maria Zbitkowska, Mariola Brychcy, Mariola Seremet, Marta Figlarska-Maśko, Marzena Kiderys, Marzena Wojciechowska, Mirosław Rysiowski, Mirosława Persona, Mirosław Zając, Monika Piskor, Patrycja Furgalińska, Patrycja Niedbalska, Paulina Łochowska, Rafał Janiec, Renata Kozłowska, Ryszard Staszewski, Sławomir Deja, Stanisław Janiec, Stefania i Adam Przygodzcy, Teresa Maziec-Zboralska, Tomasz Dorniak, Violetta Zając, Wojciech Garliński, Zbigniew Irlik, Zdzisława i Bolesław Kopeć, Zuzanna Posłuszny

Agata Drzystek-Kulikowska, Agata Hewlik, Agata Jeziak, Agnieszka Krawczyk, Agnieszka Krzemińska, Agnieszka Kulis, Agnieszka Kulpaczyńska, Agnieszka Mazurek, Agnieszka Panek, Agnieszka Pazurek, Agnieszka Rutkowska, Agnieszka Siwczyk, Agnieszka Smolarska, Albert i Danuta Jawłowscy, Aleksandra Kubicka, Aleksandra Kubiesa, Aleksandra Wiśniewska, Aleksandra Wolińska-Hajduga, Alicja Chrzanowska, Alicja Pławecka, Alicja Zając, Andrzej Armusiewicz, Andrzej Kawałek, Andrzej Kociszewski, Andrzej Staniek, Andrzej Stebel, Aneta Eizenchart, Aneta Woźniak, Anna Fiącek, Anna Kryńska, Anna Majczak, Anna Piasecka, Anna Piotrowska, Anna Romatowska, Anna Różańska, Anna Stawicka, Anna Szewczyk, Anna Wolińska, Artur Bełczykowski, Barbara Bober, Barbara Godlewska, Barbara Grygorcewicz, Barbara Król, Barbara Marcinkowska, Barbara Sarnecka, Barbara Smurawa, Beata Dąbrowska, Beata Klim, Beata Olszewska, Beata Pietrzak, Beata Rygier, Beata Wróbel, Bogdan Rowiński, Bogdan Socha, Bogumiła Kaczanowska, Bożena Chyla, Bożena Welc-Malanowska, Cyryla Schudy, Czesława Smolec, Danuta Pietraszewska-Kośka, Danuta Sadkowska, Dariusz Matynia, Dobromir Zając, Dominik Gałęzowski, Dominika Juszko, Dominika Kaczmarczyk, Dorota Klemba, Dorota Kozakiewicz, Dorota Poruszek, Dorota Wronowska, Edwarda Płachecka, Edyta Jabłońska, Edyta Wyrzykowska, Elżbieta Kacperek, Elżbieta Klimowicz, Elżbieta Kulaszyńska, Elżbieta Tymoszuk, Emil Sikora, Eugeniusz Sokół, Ewa Danilewicz, Ewa Grybel-Kacprzak, Ewa Kubica, Ewa Piecha, Ewa Sobczuk, Ewa Socha, Gabriela Drożan, Gabriela Wieczorek, Gertruda Piątak, Grażyna Czaplicka, Grażyna Czekaj, Grażyna Leszczyńska-Wsuł, Grażyna Popkiewicz, Grażyna Wągrodna, Halina Bohm, Halina Ćwiek, Halina Łunkiewicz, Henryk Czeredrecki, Ilona Bryła, Irena Jankowiak, Irena Popiak, Irena Woldańska-Pelc, Iwona Babiuk, Iwona Brdynkiewicz, Iwona Chaberek, Iwona Jagiełło, Iwona Nowaczyk, Iwona Spaleniak, Iwona Stranc, Iwona Wnuk-Gregorczyk, Izabela Haławin, Izabela Misiak, Izabela Staszowska, Jacek Bierut, Jacek Gliwny, Jadwiga Korżyńska, Jadwiga Ludwin, Jadwiga Matysiak, Jadwiga Olszewska, Jadwiga Śliwa, Jakub Steczek, Janina Grabiec, Janina Ilczuk, Janina Mikołajczak, Janina Tutka, Janusz Wesołowski, Joanna Dobrzyńska, Joanna Heller, Joanna Jacheć , Joanna Kotłowska, Joanna Krawczyk, Joanna Sajnóg-Jurska, Joanna Słowikowska, Joanna Stasiurka, Joanna Zalewska-Żelazny, Jolanta Grzelak, Jolanta i Andrzej Grodzcy, Jolanta Sobczak, Jolanta Toczkowska, Jolanta Zasuwa, Jordan Szabliński, Judyta Andrzejewska, Justyna Taborska, K. i M. Olbryś, Kaja Kierat, Kamila Biernacka, Kamila Thiede, Karolina Wróbel, Katarzyna Kuczyńska, Katarzyna Michniak, Katarzyna Roszak, Katarzyna Strzelczyk, Katarzyna Trojanowska, Kazimierz Kuźmiński, Krystyna Nowicka, Krystyna Pawelska, Krystyna Paździerska, Krystyna Płaczek, Krzysztof Kępka, Krzysztof Salawa, Krzysztof Więckowski, Lech Kowalski, Leszek Seremet, Lilia i Sebastian Kosiak, Lucyna Majewska, Magda Morgaś, Magdalena Bałazy, Magdalena Deja, Magdalena Derda, Magdalena Marszycka, Magdalena Rafalska, Małgorzata Brodzik, Małgorzata Czaj, Małgorzata Daczkowska, Małgorzata Greupner, Małgorzata Karoń, Małgorzata i Jadwiga Miller, Małgorzata Niewiadoma, Małgorzata Przybylska, Małgorzata Szejnik, Małgorzata Trojan, Małgorzata Zaremba-Jendrollik, Marcelina Jędrzejczyk, Marek Długajczyk, Marek Matejczyk, Marek Mlazga, Marek Święszkowski, Maria Bloch, Maria Grajkowska, Maria Maciejowicz-Pietrzak, Maria Malec, Maria Raszka, Marianna Krawczyk, Marta Irlik, Marta Legat, Marta Lewicka, Martyna Kurpas, Martyna Siurdyban, Martyna Skrodzka, Marzena Krzyś, Michał Bienioszek, Michał Gajos, Michał Moch, Michał Żmuda, Mieczysław Tusk, Mirosław Urbaniak, Mirosława Bobowska, Monika i Jacek Camlet, Monika Elminowicz, Monika Głownia-Kurdziel, Monika Parśniak, Monika Rajman, Monika Rysiowska, Monika Śmigielska, Natalia Skrodzka, Olga Żurek, Oliwia Bryła, Oskar Zając, Patrycja Dobrzyńska, Paulina Dziędziel, Paweł Olszewski, Paweł Piotrowski, Piotr Thiede, Przemysław Kostrzycki, Rafał Samulski, Regina Żebrowska-Zdziabek, Renata Grulich, Renata Łazur, Renata Muszkiet, Renata Pilot, Sabina Urbańczyk, Sławomir Jędrzejczak, Sławomir Rylich, Stanisław Penar, Stanisław Sałaciński, Stanisław Wójs, Sylwia Rudalska, Tadeusz Kołodziej, Tatiana Jaśkiewicz, Teresa Buszka, Teresa Butkiewicz, Teresa Knap, Teresa Księżyk, Teresa Matysiak, Teresa Paulewicz, Tomasz Napierała, Tomasz Spaleniak, Urszula Grześkowiak, Urszula i Kazimierz Kolasińscy, Urszula Kobylińska, Urszula Kosecka, Urszula Modzelewska, Violetta Glonek, Wanda Kaźmierska, Wanda Szymańska, Wiesława Dzięciołowska, Wiesława Sowa, Wiesława Zielińska, Wiktoria Kowalska, Wioletta Gadziemska, Zbigniew Giera, Zdzisław Tomczak, Zdzisława Gapkowska, Żanna Bielska
Można odnieść słuszne wrażenie, że w naszej grupie znajduje się ogromna ilość Dyrektorów i Starszych Menedżerów Klubu Oriflame. Nic dziwnego. Zobacz, w ilu miastach na terenie całego kraju mieszkają pracują.

W wielu miejscowościach, choć nie mamy jeszcze Dyrektorów, prężnie działają nasi Menedżerowie, z którymi współpracujemy. Liczymy na to, że niebawem także oni dołączą do prestiżowego grona Dyrektorów.
Dolnośląskie: Wrocław, Wałbrzych, Głogów, Lubin, Świebodzice, Syców
Kujawsko-Pomorskie: Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Inowrocław, Aleksandrów Kujawski, Świecie, Pakość, Żnin, Laskowice, Sulnowo
Lubelskie: Lublin, Chełm, Biała Podlaska, Lubartów, Poniatowa, Włodawa, Zamość, Puławy
Lubuskie: Zielona Góra, Wschowa, Sława, Zamość
Łódzkie: Łódź, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Zduńska Wola, Sieradz, Tomaszów Mazowiecki, Skierniewice, Kamieńsk
Małopolskie: Kraków, Nowy Sącz, Trzebinia, Oświęcim, Libiąż, Niepołomice, Krzeszowice
Mazowieckie: Warszawa, Radom, Płock, Ostrołęka, Sokołów Podlaski, Piastów, Płońsk, Sochaczew, Pruszków, Błonie, Garwolin, Piaseczno, Ostrów Mazowiecka, Grodzisk Mazowiecki, Siedlce, Lipsko, Żelechów, Siennica
Opolskie: Opole, Kluczbork, Kędzierzyn-Koźle, Zdzieszowice, Olesno, Strzelce Opolskie, Nysa Podkarpackie: Rzeszów, Krosno, Stalowa Wola
Podlaskie: Suwałki, Białystok, Bielsk Podlaski, Hajnówka
Pomorskie: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Rumia, Kartuzy, Tczew, Malbork, Człuchów, Żukowo, Ustka, Czarne, Bytów, Słupsk
Śląskie: Katowice, Gliwice, Jastrzębie Zdrój, Żory, Cieszyn, Jaworzno, Dąbrowa Górnicza, Bytom, Rybnik, Piekary Śląskie, Kalety, Chorzów, Lubliniec, Skoczów, Radzionków, Ruda Śląska, Będzin, Frydek, Będzin, Tarnowskie Góry
Świętokrzyskie: Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Kielce
Warmińsko-Mazurskie: Olsztyn, Ełk, Pisz, Szczytno, Giżycko, Nowe Miasto Lubawskie, Elbląg, Dobre Miasto, Jeziorany, Bartoszyce, Olsztynek
Wielkopolskie: Poznań, Kępno, Gostyń, Międzychód, Chodzież, Złotów, Środa Wielkopolska, Września, Bojanowo, Gniezno, Rawicz, Śmigiel
Zachodniopomorskie: Szczecin, Koszalin, Stargard Szczeciński, Kołobrzeg, Białogard